Witaj Slavic’ owiczu! Ten tekst powstał po to, aby pomóc Ci uzyskać potrzebne informacje. Nie zawsze chce nam się buszować w internecie, nawet jak informacje, których szukasz podane są na tacy. ☺ Taka już nasza natura. Lubimy wiedzieć tu i teraz! No to do dzieła!

  1. Jak zostać instruktorem Slavica Dance?

Nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz w nasz formularz dostępny na naszej stronie www.slavicadance.com (zakładka INSTRUKTOR FITNESS KURS) i uzupełnisz potrzebne informacje dotyczące Twojej osoby. W wiadomości zwrotnej dostaniesz wszystkie ważne wiadomości dotyczące szkolenia Slavica Dance.

Nie zapomnij też, że na naszym facebook’u w zakładce wydarzenia podajemy najbliższe daty i miejscowości naszych kursów!

  1. Jakie korzyści daje Ci kurs Slavica Dance?

Nasze szkolenie jest bardzo wygodne! Trwa zaledwie jeden dzień!  Po naszym kursie otrzymujesz prawa do korzystania z loga Slavica Dance oraz specjalnie skomponowanej muzyki na potrzeby naszych zajęć. Na naszym JEDNODNIOWYM spotkaniu otrzymujesz materiały szkoleniowe oraz koszulkę z napisem INSTRUKTOR.

Dokument instruktora Slavica Dance otwiera Ci wiele nowych drzwi na współpracę
z klubami fitness, bądź szkołami tańca. To prestiżowy program, pierwszy na świecie. Dodatkowo promujesz polski folklor, który istnieje od pokoleń!

Kolejny plus? Obdarowujesz swoich podopiecznych radością i totalnym szaleństwem. Poprzez trening Slavica Dance, który jest treningiem cardio sam gubisz do 600 kcal. Dbasz
o zdrowie własne i innych. Ponadto utrzymasz swoje ciało w świetnej kondycji.

To nie koniec! Taniec ludowy to przede wszystkim piękna postawa, dumnie podniesiona głowa, prosta sylwetka i gracja. Duże zaangażowanie pracy ramion w treningu Slavica Dance może mieć pozytywny wpływ na ruchomość w stawach barkowych, zwiększenie mobilności odcinka piersiowego kręgosłupa i poprawę wydolności tlenowej.

Kolejnym naszym atutem jest to, że nie ma żadnych instruktorskich podziałów! Jako nasz instruktor, możesz prowadzić zajęcia w klubach fitness, na eventach oraz masz szansę rozwoju jako master trener. Im więcej Twoich godzin w placówkach, tym bardziej kolorowo!

  1. Jak wygląda dzień szkoleniowy?

Nasze szkolenie rozpoczyna się zajęciami Slavica Dance (master class). Przez tanecznych 55 minut przekazujemy Tobie naszą wiedzę oraz doświadczenie.

W trakcie szkolenia zapoznasz się z tematyką tańców ludowych, podstawowymi krokami fitness/tańca ludowego oraz ich modyfikacją na potrzeby zajęć grupowych Slavica Dance. Nauczysz się jak od podstaw budować choreografię oraz jak jej nauczyć w sposób dostępny dla każdego uczestnika zajęć. Dowiesz się jak stworzyć charakterystyczną dla Slavica Dance atmosferę oraz jak wypromować zajęcia.

  1. Twoje doświadczenie.

Jeżeli szukasz inspiracji, Slavica Dance jest właśnie dla Ciebie! Posiadasz legitymację instruktorską/ uprawnienia, upoważniające Cię do prowadzenia zajęć fitness/ tańca) aplikuj już teraz!

Dotyczy to dokumentów:

– instruktor tańca,

– instruktor fitness,

– trener personalny.

Jeżeli uczęszczasz na zajęcia taneczne bądź fitnessowe mniej niż rok i dopiero wkraczasz
w świat zajęć i marzysz o roli instruktora napisz! Porozmawiamy o Twoich możliwościach! ☺ Nie martw się! Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, wystarczy zgoda rodziców bądź Twoich opiekunów!

  1. Jaka jest cena szkolenia?

Cena kursu jest magiczna! Dlaczego? Ponieważ, zależy od daty Twojego zgłoszenia! Im szybciej wpłacisz pieniądze na nasze konto tym taniej, czyli lepiej! ☺

  1. Ile trwa egzamin Slavica Dance?

Po szkoleniu masz 30 dni, aby wysłać nam film  (ok. 2,5.min) z Twoją finałową choreografią Slavica Dance. Spokojnie, to nic strasznego! Na filmie będzie mile widziana Twoja potencjalna grupa. Jeżeli jej brak, nic straconego! Zaangażuj kogoś z rodziny bądź swoich przyjaciół. Chcemy Cię zobaczyć w roli INSTRUKTORA. Jak się zachowujesz i jak bardzo dajesz sobie radę SAM, już poza kursem. Pamiętaj, że jesteśmy po to, aby również pomagać! Jeżeli będziesz mieć obawy bądź wątpliwości nasza manager Kasia ukoi Twój smutek i stres ☺ Jesteśmy dla  Ciebie/ dla Was!! Im nas więcej, tym większa moc i siła folkloru! Ludowe barwy górą!

  1. Gdzie odbywają się szkolenia?

Kursy dla instruktorów fitness odbywają się na terenie całej Polski! Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Rzeszów, Katowice. Nasi szkoleniowcy są wszędzie tam gdzie widzą potencjał. W Tobie siła i nadzieja, aby zwiększyć zasięg naszych zajęć Fat Burner.

Przypominam o możliwości kontaktu z nami!

Warsztaty i szkolenia kasia@slavicadance.com

Reklama i współpraca justyna@slavicadance.com

 

Ściskam i przesyłam slavic’owe buziaki!

Justyna